Connect with Us

500.000 dollarë nata/Zbulohen pamjet e spitalit ku ka lindur Meghan Markle

Kryesore Show Biz

500.000 dollarë nata/Zbulohen pamjet e spitalit ku ka lindur Meghan Markle

Publikuar

-

“Portland Hospital” në Londër, njihet si spitali luksoz ku disa nëna shpenzojnë deri në 500 000 dollarë në varësi të netëve që kalojnë , prandaj jo çdokush mund ta sjellë në jetë fëmijën në këtë spital. Ky është spitali ku ditën e djeshme Meghan Markle lindi fëmijën mbretëror me Princin Harry.

Këtu ka shërbim 24 orësh, krevatë luksozë edhe për bebet, infermiere që kujdesen për bebin gjatë natës dhe po ashtu ka suita për familjarët dhe vizitorët e pacientëve.

Në të njëjtin spital kanë lindur edhe Victoria Beckham, Liz Hurley, Jools Oliver, dukesha e York-ut dhe shumë mama të tjera VIP dhe një natë në dhomat e këtij spitali kushton 1,800 paundë, megjithatë spitali ka edhe disa dhoma ekskluzive për mbretërorët dhe VIP-at e tjerë, në të cilat kushton mbi 2000 paundë nata.

 

 

-640-0-5cd1750108f49.jpg

-640-0-5cd1750211356.jpg-640-0-5cd17502aa546.jpg

-640-0-5cd175007f109.jpg

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: