Connect with Us

Ndryshime drastike/8 aktorët e famshëm të cilët nuk janë më si më parë

Kryesore Show Biz

Ndryshime drastike/8 aktorët e famshëm të cilët nuk janë më si më parë

Publikuar

-

8 aktorët e mëposhtëm kanë qënë të preferuarit tanë në filmat e fëmijërise. Por BrightSide ka sjellë këta aktorë në versionin e tyre si të “rritur” tashmë dhe na habitën të gjithëve.

Për më tepër shikoni listën e mëposhtme:

 

Josh Hutcherson (Jess Aarons), Ura për në Terabithia (2007)

20 Child Actors Who’re All Grown Up Now, and We Didn’t Even Notice It

Bailee Madison (May Belle Aarons), Ura për në Terabithia (2007) 

20 Child Actors Who’re All Grown Up Now, and We Didn’t Even Notice It

Asa Butterfield (Bruno), Djali me pizhamat me vija (2008)

20 Child Actors Who’re All Grown Up Now, and We Didn’t Even Notice It

Chloe Grace Moretz (Rachel), 500 ditët e verës (2009)

20 Child Actors Who’re All Grown Up Now, and We Didn’t Even Notice It

Philip Wiegratz (Augustus Gloop), Charlie dhe fabrika e çokollatave (2005)

20 Child Actors Who’re All Grown Up Now, and We Didn’t Even Notice It

 

Jeremy Sumpter (Peter Pan), Peter Pan (2003)

20 Child Actors Who’re All Grown Up Now, and We Didn’t Even Notice It

Spencer Breslin (Rusty Duritz), Fëmija (2000)

20 Child Actors Who’re All Grown Up Now, and We Didn’t Even Notice It

Alyson Stoner (Sarah Baker), Cheaper by the Dozen (2003)

20 Child Actors Who’re All Grown Up Now, and We Didn’t Even Notice It

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: