Connect with Us

Këngëtari i famshëm anulon koncertet/ Zbulon arsyen

Kryesore Show Biz

Këngëtari i famshëm anulon koncertet/ Zbulon arsyen

Publikuar

-

Eros Ramazzotti është një ndër ikonat e muzikës italiane. Për shkak të problemeve me kordat e zërit këngëtari është detyruar të anulojë të gjitha koncertet që kishte përgatitur për turin ‘Vita ce n’e’ World Tour’.

Duke iu kërkuar ndjesë të gjithë fansave të tij nëpër botë Eros shkruan: ’Më vjen keq për fansat e mi në Amerikën Veriore, Qendrore dhe Amerikën e Jugut’, shkruan ai dhe shton: Të gjithë këtë do ta rikuperoj në vitin që vjen…’

Ramazzotti ka zbuluar se do të qëndrojë plot 2 muaj në qendrën e rehabilitimit. Gjithashtu ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shihet së bashku me mjekun që do ta operojë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: