Connect with Us

Shokuese/ E braktisur brenda një lavatriçeje, gjendet e gjallë foshnja e porsalindur

Kuriozitete

Shokuese/ E braktisur brenda një lavatriçeje, gjendet e gjallë foshnja e porsalindur

Publikuar

-

Mbrëmjen e së martës, në Tajlandën jugore, është gjendur një foshnjë e porsalindur me kordonin e kërthizës akoma në trup.

Foshnja është braktisur nga prindërit të cilët e kanë lënë atë brenda një lavatriçeje.Ishte pronari i dyqanit, Sangduen Khaorueng që gjeti foshnjën e braktisur që po qante brenda makinës larëse.Banorët shpërfillën të qarat e foshnjës duke menduar se vinin nga shtëpia e një prej fqinjëve të tyre.

Foshnja u gjet mbështjellë me një peshqir në fund të lavatriçes. Djali ishte në gjendje të mirë shëndetësore. Ai kishte akoma kordonin e kërthizës në trup por mjekët thanë se ishte 5 ditësh kur u gjet. Policia po përpiqet të gjejë nënën e foshnjës që do dërgohet në një jetimore.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: