Connect with Us

Sot në “Vrasje të vogla”/ Merve braktis Serhanin, Oja e vendosur për ta shpëtuar nga burgu

Life Style

Sot në “Vrasje të vogla”/ Merve braktis Serhanin, Oja e vendosur për ta shpëtuar nga burgu

Publikuar

-

Nihal telefonon Merven për t’i thënë se Pelin i ka kërkuar që t’i shesë Burxhusë një shtëpi në lagjen e tyre. Nihal vendos të mbajë anën e Merves në luftën e heshtur mes Pelinit dhe Merves.

Merve i tregon Serhanit se pas arrestit të tij e gjithë lagjia ka sulmuar shtëpinë e tyre duke kërkuar pasurinë e humbur në firmën e tij, por Oja e ka ndihmuar për të shpëtuar nga situata. Serhanit i bëhet qejfi.

Merve i shpreh Serhanit besimin se ai është i pafajshëm dhe e pyet për fajtorin e vërtetë. Serhan nuk i tregon Merves për dyshimet e tij rreth Rizasë për të mos e lënduar, por Merve e ka kupton pasi i kujtohet akuza e Ojas ndaj të vëllait.

Merve bën gati valixhet e saj dhe të Milës herët në mëngjes dhe arratiset sëbashku me Milën përpara se Serhan të zgjohet. Serhan del në rrugë për të kërkuar Milën dhe Merven duke shkelur jashtë shtëpisë edhe pse nuk i lejohet duke qenë nën arrest. Pelin përpiqet të kopjojë çdo sjellje të Merves.

Tajlan kritikon Pelinin duke i thënë se është verbuar nga dëshira për pushtet. Pelin e quan Tajlanin një mashkull të papërgjegjshëm dhe të paaftë për të plotësuar dëshirat e saj luksoze. Tajlan heq dorë prej Pelinit dhe ajo dëshpërohet. Profesori shikon Pelinin e mërzitur në shkollë dhe e siguron atë se është një femër e arrirë.

Pelin qan në krahët e profesorit duke gjetur ngushëllim tek ai. Burxhu i tregon Pelinit se Nihal nuk pranon t’i gjejë një shtëpi. Edip mërzitet kur shikon entuziazmin e Ojas për lirimin e Serhanit. Oja shokohet kur mëson se Merve ka fikur telefonin dhe telefonon Serhanin.

Serhan i tregon Ojas i përlotur se Merve dhe Mila e kanë braktisur. Edip dhe Oja i shkojnë Serhanit për mbështetje. Edip i kthen Serhanit të njëjtin kërcënim përmes cigareve puro. Oja dhe Serhan mbeten vetëm në shtëpinë e tij. Oja ndihmon Serhanin të rruhet. Serhan i puth dorën Ojas.

Merve dhe Mila kanë shkuar në shtëpinë ku fshihet Galip. Oja është e vendosur të shpëtojë Serhanin nga burgu dhe mëson se mund ta shpëtojë atë vetëm duke gjetur Galipin. Merve i rrëfen Rizasë se ka hequr dorë përfundimisht prej Serhanit pasi fundi i tij është në burg. Ajo shtiret sikur është e mërzitur me Rizanë që nuk e ka paralajmëruar që më herët për skemën e mashtrimit në kompani.

Riza shtiret si i pafajshëm para Merves, por ajo e ballafaqon duke e përgëzuar për zgjuarsinë e tij. Oja vendos të gjejë Galipin përmes të dhënave të tij mjekësore. Merve i rrëfen Rizasë se Serhan e ka tradhëtuar. Riza shtiret sikur e mbështet, por vihet në siklet nga prania e Merves dhe Milës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: