Connect with Us

Jahti më i madh dhe luksoz në botë/Njihuni me “çmendurinë” e kompanisë norvegjeze

Life Style

Jahti më i madh dhe luksoz në botë/Njihuni me “çmendurinë” e kompanisë norvegjeze

Publikuar

-

Kompania norvegjeze e lundrimit “SeaDream Yacht Club”  po sjell jahtin më luksoz në botë i cili do të quhet “SeaDream Innovation” .

Ato që do të jenë me fat ta provojnë këtv eksperiencë, do të lundrojnë në këtë mega jaht me një gjatësi 152 metra, i cili ka një helikopter, një hidroplan, një pishinë në natyrë si dhe shtretër në natyrë për të fjetur nën qiellin me yje.

Fotot tregojnë se ky jaht do të peshojë 15,600 ton bruto dhe mburret me 110 suita me pamje nga oqeani dhe do të ketë nëntë kuverta të veçanta.Biletat për udhëtimin e parë do të fillojnë nga 37,193.44 euro.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Një kërkesë në rritje për “klipet” e nxehta/ Punojëset e seksit offline të detyruara të nisin punën në internet

Publikuar

-

Nga

Shumica e punonjësve të seksit takojnë klientë personalisht. Për ta, koronavirusi parashikon rrënim ekonomik. “Virusi është një fatkeqësi për bizneset që përballen me klientët – dhe puna e seksit nuk është ndryshe”, thotë Goddess Cleo, një dominatrix nga Londra. “Shumica e të ardhurave të mia gjenerohen nga sesione dhe ngjarje një për një. Unë normalisht […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Kjo është shenja që duhet të ketë kujdes ditën e sotme

Publikuar

-

Nga

Dashi Ditën e sotme hëna do të jetë e vendosur në shenjë n tuaj. Edhe pse do të favorizoheni nga forca të mëdha dhe shpresa, do të keni nevojë të mbaheni shumë fort. Vonesat dhe ngadalësimet që janë të pashmangshme në këtë periudhë kërkojnë që ju të bëni gjëra pa nxitim . Deri të enjten […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Sot në serialin Lule të vetmuara/ Gokhan i shpreh dashurinë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Seher i jep para Meralit por pa e kuptuar kjo e fundit. Meral kërkon leje nga Ferideja që të shkojë të festojë ditëlindjen e një mikeshe. Feride nuk i jep leje Meralit me frikën prej ndonjë rreziku. Meral vendos të dalë fshehtas nga konvikti. Xhemre dhe Gokhan takohen në parkun e lojërave dhe gjatë bisedës […]

LEXO TE PLOTE