Connect with Us

Nesër në “Vrasje të vogla”/ Serhan i shpreh dashurinë Ojës, Rëza arrestohet

Life Style

Nesër në “Vrasje të vogla”/ Serhan i shpreh dashurinë Ojës, Rëza arrestohet

Publikuar

-

Burxhu i kërkon llogari Mehmetit dhe dyshon se ai e tradhton. Mehmet i tregon se ndodhej në shtëpinë e Arzus për të kaluar kohë me fëmijët. Burxhu lehtësohet dhe i thotë se për të nuk është problem. Mehmet i thotë se është i detyruar të shkojë shpesh në shtëpinë e Arzus.

Arzu mëson se Nilaj i ka telefonuar Mehmetit dhe i ka treguar se Enver ndodhej në shtëpinë e tyre. Arzu i shpjegon Nilajit se mes saj dhe Mehmetit ka marrë fund. Oja shkon në shkollën e djalit të Edipit dhe e pyet në cilin shtet do shkojnë. Ai i tregon që do ndryshojnë emrat dhe i jep një të dhënë. Oja i tregon prokurorit se ata do shkojnë në Gjermani.

Rëza bën plan që së bashku me Merven dhe Milën të shkojnë në Tajlandë. Në mëngjes Rëzain e arrestojnë karabinierët. Rëza habitet kur kupton se këtë ja bëri Merve. Serhan përballet me Rëzain në gjykatë. Rëza dhe Galip dënohen me burg ndërsa Serhan shpallet i pafajshëm. Oja shkon në gjykatë dhe Serhan gëzohet kur e sheh. Ata nuk arrijnë të takohen pasi Mila e thërret dhe përqafon të atin. Serhan bashkohet me Merven ndërsa Oja i sheh nga larg.

Oja largohet e dëshpëruar. Ajo shkon në shtëpi por habitet kur sheh Serhanin para derës. Serhan e falenderon Ojan dhe e pyet çfarë do ndodhë me ata të dy. Oja i shmanget bisedës dhe shkon të përgatisë kafe. Serhan i shpreh dashurinë Ojas dhe i thotë se kjo është hera e parë që dashuron vërtet. Oja mbetet pa fjalë. Serhan e lë të mendohet për një përgjigje.

Merve mëson se Serhan i ka humbur klientët dhe Arzu ka hapur kompani. Serhan vendos të largohet nga shtëpia. Merve takohet me Arzun dhe i thotë se Serhan do i marrë sërish klientët. Arzu e sfidon. Edip bëhet pronar i kafenesë së rezidencës për të qëndruar më pranë Ojas. Oja i tregon Edipit se është shumë e lumtur pasi Serhan i shprehu dashurinë.

Merve arrin t’i kthejë sërish mikeshat e saj. Merve i fton mikeshat në festën që do mbajë për rikthimin e Serhanit por ato nuk pranojnë pasi bashkëshortët e tyre i mbajnë ende inat Serhanit. Merve i tregon mikeshave se në festë do të jetë edhe një zonjë e rëndësishme znj.Tomris. Ato vendosin të shkojnë në festë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Studimi që po shokon botën/ Domatja ndikon në rritjen e cilësisë së spermës

Publikuar

-

Nga

Një studim i fundit i cili lidh konsumin e domates dhe përmirësimin e cilësisë së spermës tek meshkujt, i ka habitur të gjithë. Por cfarë ndodh në të vërtetë? Sipas studiuesve një substancë dhe pigment që i jep ngjyrën e kuqe domates, e quajtur likopen ,ndikon drejtëpërdrejtë në rritjen e cilësisë së spermës. Ky studim […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bija ime/ Asu dhe Demir përballen pas shumë vitesh, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Nga

Demir i bërtet Ojkysë për sjelljen e saj. Ojky gris fletoren ku kishte shkruar për sëmundjen. Asu futet në telashe në klub. Xhemal ndihmon Asunë dhe e merr në shtëpinë e tij. Ugur shet tokën e të ëmës dhe ia jep paratë pronarit të dyqanit i cili është mashtrues. Xhemal i kërkon Asusë të marrin […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi për ditën e hënë nga astrologia e famshme Susana Miller/ Zbuloni çfarë ka parashikuar fati për ju

Publikuar

-

Nga

Dashi Gjatë të hënës do të ndesheni me një takim të tensionuar me partnerin tuaj në biznes ku njëri nga ju do të marrë timonin e drejtimit. Demi Do ta gjeni veten përballë një sfide. Një koleg i juaji do të mundohet t’iu bindë për të bërë diçka të pandershme për ta mbrojtur atë. Binjakët […]

LEXO TE PLOTE