Connect with Us

Nesër në “Vrasje të vogla”/ Serhan i shpreh dashurinë Ojës, Rëza arrestohet

Life Style

Nesër në “Vrasje të vogla”/ Serhan i shpreh dashurinë Ojës, Rëza arrestohet

Publikuar

-

Burxhu i kërkon llogari Mehmetit dhe dyshon se ai e tradhton. Mehmet i tregon se ndodhej në shtëpinë e Arzus për të kaluar kohë me fëmijët. Burxhu lehtësohet dhe i thotë se për të nuk është problem. Mehmet i thotë se është i detyruar të shkojë shpesh në shtëpinë e Arzus.

Arzu mëson se Nilaj i ka telefonuar Mehmetit dhe i ka treguar se Enver ndodhej në shtëpinë e tyre. Arzu i shpjegon Nilajit se mes saj dhe Mehmetit ka marrë fund. Oja shkon në shkollën e djalit të Edipit dhe e pyet në cilin shtet do shkojnë. Ai i tregon që do ndryshojnë emrat dhe i jep një të dhënë. Oja i tregon prokurorit se ata do shkojnë në Gjermani.

Rëza bën plan që së bashku me Merven dhe Milën të shkojnë në Tajlandë. Në mëngjes Rëzain e arrestojnë karabinierët. Rëza habitet kur kupton se këtë ja bëri Merve. Serhan përballet me Rëzain në gjykatë. Rëza dhe Galip dënohen me burg ndërsa Serhan shpallet i pafajshëm. Oja shkon në gjykatë dhe Serhan gëzohet kur e sheh. Ata nuk arrijnë të takohen pasi Mila e thërret dhe përqafon të atin. Serhan bashkohet me Merven ndërsa Oja i sheh nga larg.

Oja largohet e dëshpëruar. Ajo shkon në shtëpi por habitet kur sheh Serhanin para derës. Serhan e falenderon Ojan dhe e pyet çfarë do ndodhë me ata të dy. Oja i shmanget bisedës dhe shkon të përgatisë kafe. Serhan i shpreh dashurinë Ojas dhe i thotë se kjo është hera e parë që dashuron vërtet. Oja mbetet pa fjalë. Serhan e lë të mendohet për një përgjigje.

Merve mëson se Serhan i ka humbur klientët dhe Arzu ka hapur kompani. Serhan vendos të largohet nga shtëpia. Merve takohet me Arzun dhe i thotë se Serhan do i marrë sërish klientët. Arzu e sfidon. Edip bëhet pronar i kafenesë së rezidencës për të qëndruar më pranë Ojas. Oja i tregon Edipit se është shumë e lumtur pasi Serhan i shprehu dashurinë.

Merve arrin t’i kthejë sërish mikeshat e saj. Merve i fton mikeshat në festën që do mbajë për rikthimin e Serhanit por ato nuk pranojnë pasi bashkëshortët e tyre i mbajnë ende inat Serhanit. Merve i tregon mikeshave se në festë do të jetë edhe një zonjë e rëndësishme znj.Tomris. Ato vendosin të shkojnë në festë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE