Connect with Us

“Pantallona striptistesh”/Trendi i fundit nuk lë shumë vend për imagjinatën

Fashion

“Pantallona striptistesh”/Trendi i fundit nuk lë shumë vend për imagjinatën

Publikuar

-

Faqja online e njohur për veshjet e saj ekstravagante ,Fashion Nova, ka publikuar trendin më të ri të veshjeve të cilat quhen pantallonat e “tejdukshme” ku në pjesën e poshtme janë me një copë të tejdukshme, dhe sipër tek pjesa e të pasmeve janë të çara,dhe kushtojnë vetëm £19. Por ky trend ka shkaktuar pakënaqësi tek blerësit.

Klientët i quajnë si “pantallona striptistesh”, dhe shtojnë se çfarë kuptimi ka që të veshësh pantallona të tilla kur mund të dalësh me bikini.

 

Burimi:http://www.ladbible.com/funny/viral-new-stripper-trousers-dont-leave-much-to-the-imagination-20190508?c=1557309643012&fbclid=IwAR1vemQglF0koL7L56zPsKvQVTvS1ZNYi2YYO77DrFjUZLRVJlHyYviOryc

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: