Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana dhe Tia zbulojnë se janë motra, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana dhe Tia zbulojnë se janë motra, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Shivai mbledh të gjithë familjen për t’i dhënë një lajm të rëndësishëm. Ai i thotë se i ka transferuar 50% të aksioneve të kompanisë Zvetlanës dhe tanimë ajo është ortake e kompanisë. Të gjithë tronditen. Zvetlana e ka kërcënuar Shivain me një video ku Texh diskuton sesi e dogji fabrikën. Shivai është i detyruar ta bëjë Zvetlanën ortake të kompanisë dhe vendos që ajo të qëndrojë në shtëpinë tyre. Zvetlana kërkon të marrë dhomën e Texhit dhe Xhanvit. Texh akuzon Shivain se ja shkatërroi jetën Omit dhe Rudrës pasi aksionet ishin të tyre. Shivai i tregon Texhit se ishte i detyruar ta bënte. Texh, Shakti dhe gjyshja kërkojnë shpjegim nga Shivai. Rudra mbron Shivain dhe thotë se ai mori vendimin e duhur. Anika kërkon shpjegim nga Shivai gjithashtu.

Ai nxehet dhe i bërtet Anikës. Anika vendos të ndryshojë sjellje ndaj Shivait. Texh i thotë Shivait se ja ka shkatërruar jetën edhe Gorit. Shivai i kërkon të mos e përfshijë Gorin në këtë çështje. Pinki mbron Shivain por Texh i kujton kohën kur ajo e quajti Shivain djalë të paligjshëm. Pinki ofendon familjen e Texhit. Shivai i kërkon falje Texhit për sjelljen e Pinkit dhe i premton se do i zgjidhë gjërat. Shivai bën një aksident në rrugë dhe vajza që përplas është Tia. Ai e sjell Tian në shtëpi. Tia po bashkëpunon me Zvetlanën. Ato janë motra dhe kanë vendosur të hakmerren për babain e tyre.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Nga

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë. Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi. I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashi Demi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë. Demi Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk kursejnë aspak/ 3 faktet që nuk i dinit rreth shenjës së Demit

Publikuar

-

Nga

Një nga tiparet më të mira të Demit është se janë shumë të qetë. Në përgjithësi Demi është një nga shenjat më të qeta të zodiakut. Tokai  ndihmon ata që të qëndrojnë të qetë në situata stresuese. Nuk është  një shenjë dembele Ata punojnë shumë për të qenë në gjendje të jetojnë jetën me luksin […]

LEXO TE PLOTE