Connect with Us

“Më kërkoi të bëhem gruaja e tij”/Aktorja e njohur tregon unazën luksoze

Kryesore Show Biz

“Më kërkoi të bëhem gruaja e tij”/Aktorja e njohur tregon unazën luksoze

Publikuar

-

Aktorja e njohur Hilary Duff dha lajmin e bukur se eshte fejuar me partnerin dhe babain e vajzës së saj 6- muajshe, Matthew Koma.

Ajo ka postuar në Instagram një foto bashkë me kompozitorin e njohur, ku tregon unazën dhe shkruan thjesht:

“Më kërkoi të bëhem gruaja e tij”.

Lajmi se ata janë bashkë u publikua në fillim të 2017-ës. Ata u ndanë pak muaj më vonë në mars, por u desh vetëm pak kohë dhe në shtator, Duff filloi të jepte shenja se ishin ribashkuar.

 

Çifti u bënë prindër të një vajze të cilën e quajtën Banks, në 25 tetor.

“Kjo çikërrimë e vogël na i ka rrëmbyer zemrat”, shkruajti Hilary në Instagram.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: