Connect with Us

Renato Mekolli bëhet i famshëm jashtë kufijve/ Merr surprizën e veçantë

Kryesore Show Biz

Renato Mekolli bëhet i famshëm jashtë kufijve/ Merr surprizën e veçantë

Publikuar

-

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli u përfol shumë nga mediat gjatë kohës që drejtonte emisionin “Hells Kitchen Albania.”

Ky program u kthye në emisionet më të shikuara në Shqipëri falë sherreve së Renatos me konkurrentët ku shumica e tyre u kthyen dhe në batuta.

Siç duket ky spektakël dhe sukseset e Renato Mekollit kanë tërhequr vëmendjen edhe të një televizioni izraelit.

Shefi i njohur i kuzhinës është bërë pjesë e edicionit qëndror të lajmeve të televizionit në fjalë dhe aty flitet për “Hell’s Kitchen”, Renaton dhe restorantin e tij, “Umami”.

Mekolli nuk ka ngurruar ta ndajë këtë gjë me të gjjthë ndjekësit e tjerë në “Instagram”, duke treguar se fama arrihet vetëm me punë.

“‘Hell’s Kitchen Albania’, ‘Umami Restorant’ dhe shefi i tyre në edicionin qëndror të lajmeve në Izrael. Turizimi i Shqipërisë në Izrael”, ka shkruar Renato bashkangjitur videos së shkëputur nga lajmi.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: