Connect with Us

Sa më shumë aq më mirë/9 VIP-at që veshën dy herë të njëjtat rroba në sy të publikut

Kuriozitete

Sa më shumë aq më mirë/9 VIP-at që veshën dy herë të njëjtat rroba në sy të publikut

Publikuar

-

Disa prej VIP-ave të mëposhtëm kanë zgjedhur veshje të shumë viteve më parë, duke na treguar sesi mosha për to mbetet vetëm në kuadrin e numrave.

Njihuni me 9 figurat publike që janë kapur “mat” teksa kanë veshur kostume të njohura më parë nga sytë e publikut.

1. Mbretëreshë Letizia e Spanjës

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

2. Geri Halliwell

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

3. Harry Styles

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

4. Rita Moreno

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

5. Cate Blanchett

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

 

 

6. Jane Fonda

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

7. Kate Middleton

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

8. Kate Moss

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

 

9. Sharon Stone

9 Celebrities Who Are Not Afraid to Wear the Same Clothes in Public and We Admire Them

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: