Connect with Us

Big Mama befason me ndryshimin drastik në pamje/ Fansat “shpërthejnë” në ofendime

Kryesore Show Biz

Big Mama befason me ndryshimin drastik në pamje/ Fansat “shpërthejnë” në ofendime

Publikuar

-

Big Mama është një nga personazhet që njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur. Që në fillim kur vendosi të bënte ndërhyrje për të hequr kilet e tepërta, Big Mama e ndau me të gjithë fansat e saj.

Shumë prej tyre e komplimentuan por kishte dhe nga ata që e paragjykuan për ndërhyrjet e shumta që ka bërë në trup.

Pas shumë kohësh jo aktive në rrjetet sociale, së fundmi Big Mama ka ndarë me ndjekësit një foto ku duket mjaft në formë.

Shumë prej tyre e kanë akuzuar për operacion plastik në hundë. Ky ndryshim nuk është pritur mirë aspak nga ato, megjithatë këngëtarja shqiptare ka vendosur të mos i përgjigjet publikisht këtyre komenteve, të paktën deri tani.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: