Connect with Us

“Dështakë”/ Modelja reagon ashpër ndaj gazetarëve

Kryesore Show Biz

“Dështakë”/ Modelja reagon ashpër ndaj gazetarëve

Publikuar

-

Raporti mes Morena Tarakut dhe milarderit iranian Sasha Sobhani u komentua gjatë nëpër media. Pas ndarjes nga këngëtarja miliarderi është parë nën shoqërinë e modeles Vildane Zeneli.

Ishte vetë Vildanja e cila publikoi një foto në Instastory ku shihej përkrahë Sashës duke darkuar ndërkohë që e kishte etiketuar atë.

Mjaftoi kjo që të gjitha mediat të shkruanin se mes dyshes ka lindur një histori dashurie. Mirëpo, lidhur me këto lajme ka reaguar së fundmi vetë Vildane duke mohuar çdo gjë. Ajo ka shpërthyer kundër gazetarëve duke i quajtur ata dështak.

“Ka disa dështak si puna e gazetarëve  që u pëlqen të spekulojnë dhe të besojnë çdo gjë. Nëse nuk e dini se çfarë bej dhe çfarë kam bërë prej kohësh mjaft shkruat mbeturina për 10 euro. Të paktën nxirrni faktet ashtu siç janë”, ka shkruar modelja në postimin e saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: