Connect with Us

Meghan Markle po shkel rregullat/ Pallati mbretëror merr masa të rrepta

Kryesore Show Biz

Meghan Markle po shkel rregullat/ Pallati mbretëror merr masa të rrepta

Publikuar

-

Meghan Markle ka shkelur disa herë rregullat e Portokollit por duket se familja mbretërore nuk do ta lejojë më këtë gjë.

Që në momentin e parë që është bërë pjesë e Pallatit mbretëror ajo i ka thyer vazhdimisht rregullat.

Pak kohë përpara se i vogli i saj të vinte në jetë ajo organizoi një baby-shoëer dhe gjithashtu çastin që djali i saj, Archie lindi e njoftoi në Instagram.

Biografia Angela Levin është shprehur se Meghan është e zgjuar dhe e bukur dhe këto cilësi ja ka treguar gjithë botës, edhe pse ka zemëruar të gjithë antarët e mbretërisë.

Ajo më pas ka thënë se pallati mbretëror ka vendosur të reagojë ndaj veprimeve të Meghan dhe tashmë do të kontrollojë çdo aktivitet të saj.

Kujtojmë se për shkak të thyerjes së shpeshtë të protokollit Meghan Markle ka humbur një pjesë të madhe të stafit të saj, duke përfshirë edhe këshilluesin për mediat.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: