Connect with Us

“Do ta dua deri në përjetësi”/ Princesha e Norvegjisë në një lidhje me “hackerin shpirtëror”

Kuriozitete

“Do ta dua deri në përjetësi”/ Princesha e Norvegjisë në një lidhje me “hackerin shpirtëror”

Publikuar

-

Fëmija më i madh i mbretit Harald dhe mbretëresha Sonja, Martha Louise ndau detaje të romancës së saj në një postim në rrjetet sociale.

Princesha ka thënë se ka nisur një lidhje me “hajdutin shpirtëror”,  Durek Verrett.

Nëna e divorcuar e tre fëmijëve tha se do ta donte të dashurin e saj deri në përjetësi. Ajo ka thënë se ndjehet e plotësuar dhe nuk i interesojnë kritikat.

Durek e përshkruan veten si një “udhëzues shpirtëror dhe shërues i talentuar” dhe “brez i gjashtë i Shamanit”.

Ai pretendon se mund ta ndalë plakjen duke përdorur fuqinë e tij për ‘hyrjen e atomeve’ brenda trupit të njeriut dhe është kontaktuar edhe nga njerëz të famshëm për këtë gjë, duke përfshirë aktoren e njohur Gwyneth Paltrow.

Vetë Martha Louise është e apasionuar pas jetës shpirtërore, aq sa në vitin 2007 donte të hiqte dorë nga froni për të hapur një shkollë që do të trajnonte njerëzit për të komunikuar me mbretërinë engjëllore.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Përjetimi i emocioneve gjatë ndeshjes/ Rreziku që u kanoset tifozëve të zjarrtë

Publikuar

-

Nga

Tifozët e zjarrtë dhe fanatikë të futbollit përjetojnë nivele stresi të rrezikshme. Sipas disa studimeve tifozët përjetojnë një nivel intensiv të stresit fizik kur shikojnë ndeshjet e skuadrave të tyre të zemrës dhe kjo mund t’i vendosë para një ataku në zemër. Studimet e kryera nga Oxford kanë testuar pështymën e fansave brazilianë  gjatë humbjes […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Nga

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë. Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi. I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashi Demi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë. Demi Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë […]

LEXO TE PLOTE