Connect with Us

“Regjisori i njohur më ngacmoi seksualisht”/ Artistja bën rrëfimin e papritur

Kryesore Show Biz

“Regjisori i njohur më ngacmoi seksualisht”/ Artistja bën rrëfimin e papritur

Publikuar

-

Artistja e make-up, Pranvera Metolli ka bërë një rrëfim të papritur për publikun. E ftuar në emisionin “Trokit” ajo ka treguar një nga eksperiencat e saj më të këqija të jetës së saj.

E pyetur nga Ermali nëse ka menduar të tërhiqet nga puna që bën, ajo shprehet: “Disa herë. Në filmin e parë timin, me metrazh të gjatë kam pasur probleme. Jo me pagesën.

Regjisori i njohur më hoqi emrin nga titrat në fund të filmit. Nuk iu përgjigja në atë që ai kërkoi dhe tentoi. Kush më dëgjon e dinë kush është, stafi e dinte që kështu funksiononte me shumë njerëz”.

Menjëherë ndërhyri Ermali duke iu drejtuar: ‘Po flasim për ngacmim seksual? Nuk mendon se duhet të flisni më shumë, nëse ndjeni nën lëkurë këto presione edhe seksuale? A duhet edhe të denonconi?

“Nuk mendova denoncimin, mendova se do gjenim një gjuhë të përbashkët për të mirën e punës. Të rinjtë duhet të punojnë, të mos bëjnë kompromise”- vijoi Metolli.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: