Connect with Us

Vetëm për klikime/Pas motrës, 25 vjeçari puth mamanë e tij në buzë duke i “çmendur” komentuesit

Kryesore Show Biz

Vetëm për klikime/Pas motrës, 25 vjeçari puth mamanë e tij në buzë duke i “çmendur” komentuesit

Publikuar

-

Pak kohë më parë Youtuberi Chris Monroe u bë i famshëm për videon që postoi duke puthur motrën e tij dhe pati shumë komente negative nga komentuesit. Por ai për të marrë akoma më shumë shikime në kanalin e tij në YouTube, Monroe filmoi veten duke puthur në buzë edhe nënën e tij.

Përpara puthjes, youtube-ri i thotë së ëmës:

Mami, videoja me Kaitlyn bëri namin, u bë virale, tani dua që të bëjmë një lojë të shkurtër puthjeje bashkë.”
Një lloj siç ndodhi me rastin e parë, edhe kjo video ka shkaktuar zemërim tek njerëzit të cilët i kanë “derdhur” komentet negative “lumë”. /Burimi:https://www.unilad.co.uk/viral/youtuber-who-snogged-his-sister-kisses-his-mum-for-a-prank/?source=facebook

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: