Connect with Us

E papritur/Kim Kardashian zbulon emrin e djalit të porsalindur dhe i habiti të gjithë

Kryesore Show Biz

E papritur/Kim Kardashian zbulon emrin e djalit të porsalindur dhe i habiti të gjithë

Publikuar

-

Disa ditë më parë Kim Kardashian dhe Kanye West pritën fëmijën e tyre të katërt pasi gruaja mbartëse lindi të premten e kaluar djalin e tyre.

Pas një jave, Kim zbuloi edhe emrin e zgjedhur për bebin e tyre, i cili do të quhet Psalm.

Kim ka publikuar një foto të vogëlushit i cili fle në krevatin e tij, bashkë me një mesazh urimi për Ditën e Nënës, që ia kishte dërguar bashkëshorti Kanye.

Ai e uronte për festën dhe shprehej se tani ndihet i plotësuar që u bënë prindër për herë të katërt:

“Dita e Nënës së Bukur! Me ardhjen në jetë të fëmijës së katërt jemi të bekuar tej mase. Kemi gjithçka që na duhet!”

“Kanye po kalon nëpër një ringjallje shpirtërore kohët e fundit. Çdo emër ka një kuptim që është personal midis Kanye-s, Kim-it dhe fëmijës”, tha një burim i afërt me reperin për “PEOPLE”, duke shtuar se babi krenar kishte disa ide për emrin javë më parë para se Psalm të vinte në jetë më 10 maj.

“Psalm-i është një reflektim i gjendjes shpirtërore të Kanye-s dhe Kim. Në hebraisht Psalm do të thotë këngë”,tha ajo.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: