Connect with Us

“Sikur Boston të ishte Durrës”/Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantë djalit për ditëlindje

Kryesore Show Biz

“Sikur Boston të ishte Durrës”/Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantë djalit për ditëlindje

Publikuar

-

Djali i Ardit Gjebreas, Joni Gjebrea feston sot ditëlindjen por edhe pse ndodhet shumë larg shtëpisë dhe familjes, urimet nuk kanë munguar.

Moderatori Ardit Gjebrea  ka uruar të birin në Instagram, me një foto ku shfaqen të dy!

Arditi shpreh mallin e madh që ndjen për të birin, i cili po jeton në Boston këto kohë!

“Sikur #boston vetëm të paktën për 24 orë të ishte #durres sa të kalonim bashkë ditën e shenjtë për ne, ditëlindjen tënde @jon.gjebrea 🍾🥂🎂 Të duam shumë!”shkruan Arditi.

Nuk ka vonuar përgjigjja e Jonit, të cilin me sa duket e ka marrë shumë malli për familjen:

“Me zemer aty me ju po festoj. Ju dua pafund”.

Që në orët e para të ditës së sotme, familja Gjebrea janë bërë bashkë duke komunikuar përmes rrjeteve sociale. Arditi ka publikuar një foto ku shfaqet me bashkëshorten Anila, vajzën Anna, teksa flasin me Jonin dhe e urojnë për ditëlindje.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: