Connect with Us

Ermal Mamaqi nuk i reziston dot bukurisë së Amit/ Bën komentin epik në foto

Kryesore Show Biz

Ermal Mamaqi nuk i reziston dot bukurisë së Amit/ Bën komentin epik në foto

Publikuar

-

Amarda Toska është një ndër personazhet më të dashura dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar.

Duke qenë një biznesmene, Ami poston foto të ndryshme teksa reklamon prurjet në biznesin e saj. Gjithashtu nuk mungojnë dhe fotot familjare ku përfshihen Ermali dhe fëmijët.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto të reja në Instagram ku shfaqet shumë magjepsëse me flokët valë dhe buzët e kuqe.

Ndër të gjitha komentet e ndjekësve ai që tërhoqi vëmendjen ishte i Ermal Mamaqit i cili nuk i ka rezistuar dot bukurisë së bashkëshortes së tij.

“A lum ai burri jot… të dua”- shkruan moderatori.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: