Connect with Us

“Ishte e shkruar të shpëtoja”/ Riselda Sejdija rrëfen incidentin e frikshëm gjatë setit fotografik

Kryesore Show Biz

“Ishte e shkruar të shpëtoja”/ Riselda Sejdija rrëfen incidentin e frikshëm gjatë setit fotografik

Publikuar

-

Ditën e sotme Riselda Sejdija ishte e ftuar në emisionin e Rudinës për të promovuar librin e saj më të ri mbi praktikën e Yogës.

Pedagogia e Universitetit të Arteve tregoi se fotot e librit kishte vendosur t’i realizonte në Vlorë.

Riselda ka rrëfyer se gjatë sesionit fotografik ka ndodhur një incident i frikshëm. Gjatë kohës që ajo po realizonte fotot, një masiv ranor është shkëputur dhe për pak sa nuk ka rënë mbi të.

“Ishim duke bërë photoshooting dhe u afrova më afër dhe në atë moment rrëshkiti një pjesë e madhe. Instikti i njeriut, ishte e shkruar të më shpëtonte Zoti”, u shpreh Riselda.

Megjithatë ajo pranoi me shaka se videoja doli bukur nga ana artistike, madje më bukur seç mund ta planifikonte:

“Doli bukur nga ana artistike. E ta kisha bërë me porosi nuk do të dilte kështu”, u shpreh Riselda duke qeshur.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Riselda Sejdija (@riseldasejdija) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: