Connect with Us

Nga i varfër në miliarder/ Punëtori zbulon papritur se ishte djali i aristokratit

Kuriozitete

Nga i varfër në miliarder/ Punëtori zbulon papritur se ishte djali i aristokratit

Publikuar

-

Nëpër filma jemi mësuar të shohim se si një person nga i varfër kthehet në të pasur por këtë herë kjo ka ndodhur në jetën reale.

Jordan Adlard Rogers, u bë trashëgimtar i pronës së babait të tij që ka një vlerë prej 50 milion paundësh, pasi zbuloi se ishte djali i fshehtë i një aristokrati në zonën e tij ka treguar se gjithmonë kishte besuar se Charles ishte babai i tij, por sa ishte gjallë ai nuk pranoi asnjëherë që të kryente testin e ADN-së.

Adlard tregon:

Ai u ofrua të bënte një test ADN-je kur unë isha i vogël, por nuk u bë derisa unë mbusha 18-vjeç, trokita në derën e tij dhe e pyeta nëse mund ta bëja testin dhe ai më tha të bëja nëpërmjet avokatëve.”

Testi u bë përfundimisht vetëm disa ditë përpara se aristokrati të ndërronte jetë.

Burimi:http://www.ladbible.com/community/interesting-skint-worker-inherits-huge-manor-after-test-proves-he-is-lords-son-20190521?source=facebook&fbclid=IwAR2rtTZW7SPoCxfih00grWGcVtBPVRBSDmGjoDdm20AVV1fb–WYbswlaH4

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: