Connect with Us

“Sapo u bëra yll”/ Kastro Zizo merr dhuratën e veçantë për ditëlindje

Kryesore Show Biz

“Sapo u bëra yll”/ Kastro Zizo merr dhuratën e veçantë për ditëlindje

Publikuar

-

Kastro Zizo është një nga personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ai njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe moskokçarëse.

Së fundi këngëtari dhe moderatori i njohur shqiptar ka publikuar foton e një certifikate ku ishte regjistruar një yll në emrin e tij!

Tani në qiell ka një yll që mban emrin e Klevis Begës dhe kjo dhuratë e ka emocionuar shumë atë:

“Në këtë 35-vjetor të lindjes sime sapo u bëra një YLL. Një Yll prej vërteti ama…jam vetem 175 vite dritë larg për çdo gëzim e hidhërim! Flm zemër @mancellarides për këtë super dhurate! ❤😍”, shkruan ai.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KLEVIS BEGA⚪a.k.a ⚪KASTRO ZIZO (@kastro_zizo_) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: