Connect with Us

“Duhet të pi disa shotsa”/Aktorja e njohur tregon skenat e seksit në filmat e saj

Kryesore Show Biz

“Duhet të pi disa shotsa”/Aktorja e njohur tregon skenat e seksit në filmat e saj

Publikuar

-

Aktorja e njohur Jessica Alba është shprehur së fundmi për rolet e saj në filma dhe skenat e seksit.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Cash Warren kanë folur në një intervistë për “The Skinny Confidential Him&Her Podcat” duke thene se:

“Çfarë është e këndshmë për një partner që e kupton biznesin…është që ai e kupton çfarë duhet bërë. Unë punoj 16 orë në ditë, nuk është magjepësesë, është shumë intensive.Mendoj se Pierce Brosnan dhe Bruce Willis janë djem shumë tërheqës, por është e çuditshme. Kur zgjedh të jesh me dikë në atë mënyrë, është shumë intime. Po merr frymë mbi dikë, është e gjitha aty, po i nuhat lëkurën… Do të zgjedhësh me kë do e bën këtë dhe duhet vërtetë të pretendosh.”

Dhe pasi moderatorja Lauryn Evarts Bosstick u shpreh se asaj do i duhej të pinte shotsa tekile nëse do ishte në vendin e aktores, Jessica u përgjigj:

“Më duhet dhe mua. Duhet të them që jam joprofesionale, 100%. Sepse ndihem sikur nëse jë vërtetë i mirë nuk ke pse e bën këtë. Ndonjëherë ka ditë dhe ditë me të njëjtën gjë, dhe duhet të rikrijosh momentin çdo herë, të rikrijosh kulmin e intimitetit nga ky kënd dhe ai kënd dhe nga ai këndi tjerër. Dhe meqë ra fjala- të gjithë janë aty! Asgjë nuk ndodh duke qenë vetëm në dhomë.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: