Connect with Us

“E kam bërë që në 1995”/ Albana Osmani i tregon vendin komentueses

Kryesore Show Biz

“E kam bërë që në 1995”/ Albana Osmani i tregon vendin komentueses

Publikuar

-

Albana Osmani është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi bukuroshja ka qenë në eventin më të rëndësishëm të bamirësisë amfAR Gala.

Pas shfaqjes Albana ka ndarë me ndejkësit disa foto ku shihet në breg të detit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

“Të zgjohesh në një festë dallgësh!”, shkruajti Albana në postimin e saj, “Videon ma bëri Brad Pitt-i, edhe atë e kam shok.”- shkruan moderatorja krahas postimit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Mirëpo, një komentuese mendon se videoja e Albanës është një imitim i fotove të Elvana Gjatës në breg të detit pak ditë më parë.

U bëtë të gjithë si Elvana po s’ka gjë, kush ka qejf le ta bëjë”, i shkruan Albanës komentuesja.

Albana iu përgjigj direkt, duke argumentuar se pozat në breg të detit nuk janë pronë e Elvanës dhe e askujt tjetër, dhe se video të tilla i ka bërë që në 95-ën.

“Bëje dhe ti! Deti është i joni, i ne të gjithëve! Kam bërë video të tilla që në vitin 1995. Kujt i plasi! Shijoje jetën!”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: