Connect with Us

“Fshihte telefonin, dhe dilte natën”/ 33 vjeçari zbulon tradhtinë e gruas pas dhjetë vitesh martesë

Kuriozitete

“Fshihte telefonin, dhe dilte natën”/ 33 vjeçari zbulon tradhtinë e gruas pas dhjetë vitesh martesë

Publikuar

-

Nje histori e çuditshme ka ndodhur në Gjeorgji ku 33-vjeçari Seth Megow zbuloi se bashkëshortja e tij prej 10 vitesh, e tradhtonte përmes Facebook-ut dhe se sjellja e saj kishte nisur të ndryshonte.

Chrissy Megow kishte harruar llogarinë e saj hapur në kompjuterin e tyre dhe Seth gjeti mesazhe duke zbuluar se ajo e tradhëtonte prej 1 viti me dikë tjetër.

“Ne kishim një martesë të lumtur dhe i besonim njëri-tjetrit. U martuam kur ishin 19 vjeç, punuam bashkë kur ishim në kolegj, udhëtuam, bëmë 4 fëmijë të bukur, blemë shtëpi, kishim një marrëdhënie shumë të mirë dhe i mbështetëm ëndrrat e njëri-tjetrit”, u shpreh 33-vjeçari.

Seth tregoi se bashkëshortja kishte filluar ta mbante telefonin të kyçur dhe dilte natë vonë.

“Truri më thonte të shikoja faktet, ajo fshihte telefonin dhe disa herë në javë dilte natën. Por zemra më thonte se ajo kurrë nuk do më tradhëtonte”, tha Seth.

Burimi:https://ottawacitizen.com/news/world/man-finds-out-wife-is-having-multiple-affairs-after-peeking-at-her-facebook-account/wcm/59817a72-bea2-443d-83f9-af5e0f221367

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: