Connect with Us

U përfolën për një lidhje/ Fjolla Morina “fëlliq” miliarderin iranian në mes të emisionit

Kryesore Show Biz

U përfolën për një lidhje/ Fjolla Morina “fëlliq” miliarderin iranian në mes të emisionit

Publikuar

-

Këngëtarja Fjolla Morina është përfolur shumë për jetën e saj personale. Para pak kohësh një foto ku shfaqej me miliarderin iranian Sasha Sobhani, bëri që të gjithë të aludonin se ekzistonte një lidhje dashurie mes tyre.

Mirëpo më pas gjithçka përfundoi në një sherr virtual mes dy personazheve të cilët iu drejtuan njëri-tjetrit me sharje dhe ofendime.

Sot e ftuar tek Rudina, duket se ende nuk i kanë lënë mënjanë hatëmbetjet pasi në një lojë të zhvilluar live në emision teksa del fotografia e tij, Fjolla ka nxjerrë emojin e m***.

Më pas ajo ka kërkuar falje për gjuhën e përdorur por e kishte të pamundur të mos e thonte këtë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: