Connect with Us

Dasmë me 1000 të ftuar dhe pa alkool/ Këngëtari i njohur tregon planet e dasmës së djalit

Kryesore Show Biz

Dasmë me 1000 të ftuar dhe pa alkool/ Këngëtari i njohur tregon planet e dasmës së djalit

Publikuar

-

Ramadan Krasniqi i njohur për publikun si “Dani” është një ndër këngëtarët më të preferuar në Kosovë. Projekti muzikor që e realizoi në bashkëpunim me Luana Vjollcën ka rezulruar një sukses i vërtetë.

Pas kësaj këngëtari ka dhënë lajmin e bukur se së shpejti djali i tij do të martohet.

Dani ka zbuluar për “SevenBizz” se dasma e të birit do të jetë ndryshe nga dasmat e tjera që kolegët e tij kanë bërë për fëmijët e tyre. Këngëtari ka rrëfyer se do të ketë plot 1000 të ftuar dhe se nuk do të lejohet kurrsesi alkooli.

“Kur të martohet djali në dasmë nuk do ketë alkool, për shkak se Andi është haxhi dhe ai nuk e lejon kurrsesi alkoolin të përdoret në martesën e tij dhe normal dhe 1000 kam për t’i ftuar sigurisht për shkak se kam shok dhe dashamirës dhe të afërt që më duhet t’i ftojë të gjithë.”, ka deklaruar ai.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: