Connect with Us

“Nuk ishte aksident, jetojmë me frikë”/ Deklarata tronditëse e dëshmitarëve në aksidentin e princeshës Diana

Kryesore Show Biz

“Nuk ishte aksident, jetojmë me frikë”/ Deklarata tronditëse e dëshmitarëve në aksidentin e princeshës Diana

Publikuar

-

Në 31 gusht 1997 në tunelin Pont de l’Alma në Paris,  princeshë Diana dhe i dashuri i saj Dodi Fayed ndërruan jetë ,  në një aksident fatal për ta duke i lënë të gjithë gojëhapur me mënyrën se çfarë ndodhi atë natë.

Por dy dëshmitarë të quajtur Robin dhe Jack Firestone deklaruan se vdekja e Princeshës nuk ishte aksident.

Ato shprehen se jetojnë me frikë për jetën e tyre, pasi raportuan se panë dy makina të errëta dhe misterioze në vendin e ngjarjes.

Robin thotë:

Shkova tek ai dhe i thashë: ‘Dëgjo, ne ishim në tunel mbrëmë, dhe duhet të flasim me policinë, pasi pamë disa gjëra të çuditshme. Pa hezituar, ai tha se ata kishin dëshmitarë mjaftueshëm dhe se nuk duhet të shqetësoheshim. U habitëm. Një nga gratë më të famshme në botë vdiq, ata nuk duan të flasin me dëshmitarët.”

 

Burimi:https://www.express.co.uk/news/uk/1131917/princess-diana-death-conspiracy-witness-car-crash-robin-jack-firestone

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: