Connect with Us

“E urrej statujën prej dylli të Arianës”/ Fansat “masakrojnë” muzeun Madame Tussauds

Kryesore Show Biz

“E urrej statujën prej dylli të Arianës”/ Fansat “masakrojnë” muzeun Madame Tussauds

Publikuar

-

Ariana Grande është një nga këngëtaret më të famshme dhe të dashura të showbizit të huaj.

Ariana sapo ka nisur turneun e saj muzikor “Sweetener” në të gjithë botën duke lumturuar fansat e saj.

Së fundmi muzeu i famshëm Madame Tussauds që bën figurat e të famshëmve prej dylli, ka vendosur të publikojë punën e fundit.

Bëhet fjalë për statujën prej dylli të Ariana Grande-s por rezultati ka zhgënjyer miliona fansa të këngëtares.

Figura prej dylli e Ariana-s jo vetëm që nuk është identike me këngëtaren, por nuk njihet dhe është shumë e shëmtuar.

“E urrej statujën prej dylli të Ariana-s. Nuk është fytyra e saj. Meriton më shumë respekt. Ajo është këngëtarja më e mirë e muzikës pop në botë dhe gjithë ç’mund të bëni është kjo. Duhet të krijoni një tjetër”, shkruan një fans i këngëtares në Tëitter.

“Skulptura prej dylli e Ariana-s është fyese”, shkruan një tjetër.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: