Connect with Us

Martohet me të dashurin 11 vite më të vogël/ Moderatorja e famshme tregon unazën me diamante

Kryesore Show Biz

Martohet me të dashurin 11 vite më të vogël/ Moderatorja e famshme tregon unazën me diamante

Publikuar

-

Moderatorja britanike Katie Price është përfolur shumë nga mediat për lidhjen e saj me Kris Boyson.

Mediat e huaja shkruajnë se gjatë dasmës së mikeshës së saj paparacët kanë shkrepur foto ku tregojnë unazën me diamante në gishtin e saj.

Kris i cili është 11 vite më i ri se moderatorja, nxiti spekulimet se do ti propozonte për martesë pasi u pa duke kërkuar për unazë në një dyqan të Cartier.

Katie dhe Kris po shijojnë lidhjen e dashurisë prej një viti. Ata u njohën në maj të vitit 2018 dhe kanë patur disa zënka gjatë kësaj periudhe, por kjo nuk i ndalon që të kurorëzojnë dashurinë me martesë.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: