Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai bëjnë plan kundër Virit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai bëjnë plan kundër Virit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Shivai i jep Anikës disa ilaçe. Anika mendon se është çmendur dhe i kërkon Shivait ta dërgojë në çmendinë. Shivai përpiqet t’i tregojë Anikës që ajo nuk është çmendur por nuk do që personi që i ndjek në kamera të mësojë planin e tij. Vir gëzohet kur mëson se Shivai mendon që Anika është e çmendur. Anika futet në dhomë dhe tronditet kur dëgjon zilet. Ajo thërret Shivain por ai nuk sheh ndonjë zile. Anika vendos të shkojë në çmendinë. Shivai përpiqet të gjejë një mënyrë për t’i treguar Anikës që nuk është e çmendur.

Ai vendos një letër në gjellë por Vir ja prish planin. Shivai e fut Anikën në dollap që kamerat mos t’i shohin dhe i tregon që ajo nuk është e çmendur. Anika dhe Shivai bëjnë plan të gjejnë personin që fshihet pas kësaj. Ata bëjnë sikur zihen me njëri-tjetrin. Shivai vendos të largohet. Vir gëzohet kur e dëgjon këtë. Ai i thotë Komalit ta frikësojë Anikën për herë të fundit dhe ai do dalë si hero para saj. Shivai fshihet poshtë krevatit për të kapur personin që frikëson Anikën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: