Connect with Us

“Është e drejta e fëmijës tim për t’u ushqyer”/Elita Rudi i jep gji në publik djalit të saj

Kryesore Show Biz

“Është e drejta e fëmijës tim për t’u ushqyer”/Elita Rudi i jep gji në publik djalit të saj

Publikuar

-

Ushqimi me gji në publik shpesh konsiderohet si diçka e shëmtuar nga disa njerëz. Por të famshmet shqiptare nuk kanë ngurruar ta shfaqin pa asnjë problem këtë gjë.

Pas Emina Cunmulajt e cila pak kohë më parë publikoi një foto duke ushqyer vajzën e saj me gji, ditën e sotme moderatorja Elita Rudi  ka publikuar një foto duke i dhënë gji djalit të saj Zëri duke shkruar :“Nëse gjidhënia të ofendon, je i lirë të vendosësh një kuvertë në kokë. Është e drejta e fëmijës tim për t’u ushqyer!”

Moderatorja zbuloi pak kohë më parë se e ushqen ende vogëlushin me qumësht gjiri dhe kjo foto tashmë e vërtetoi. Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me një kostum ngjyrë të kuqe dhe me syze dielli në një ambient që besohet të jetë një bar-kafe.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: