Connect with Us

“Ajo po vjen”/ Këngëtarja e famshme shokon fansat, albumi i ri vjen me prezervativë

Kryesore Show Biz

“Ajo po vjen”/ Këngëtarja e famshme shokon fansat, albumi i ri vjen me prezervativë

Publikuar

-

Ky është albumi i parë muzikor i Miley-t pas “Younger Now” në 2017-ën, që ishte një variant më romantik i saji, në kohën kur sapo ishte rikthyer me bashkëshortin e saj aktual, Liam Hemsworth.

Këtë album ajo e ka titulluar “She Is Coming”, (Ajo po vjen).Që nga titulli, që provokon duke qenë me dy kuptime, tek tekstet e këngëve ku s’ka censurë, duket se Miley ka vendosur të rikthejë personazhin rebel që e vuri në qendër të vëmendjes kur doli nudo tek klipi i këngës “Wrecking Ball”.

 

 

Por, ndërsa është e zakonshme që bashkë me një album të ri artistët të hedhin në treg edhe produkte në lidhje me të për fansat e çmendur, Miley ka vendosur që përveç bluzave dhe këtyre gjërave të zakonshme, të hedhë në treg edhe prezervativë me emrin e albumit pra, “She Is Coming” (Ajo po vjen) që bën kaq shumë sens.

Prezervativët kushtojnë 20 dollarë secili pasi, siç dihet, se çfarë titulli është i shkruar në letrën e paketimit është shumë e rëndësishme për mbrojtjen.

Ka edhe shumë produkte të tjera, si përshembull bluza ku shkruhet një prej vargjeve më shenjuese të albumit të ri, ajo në këngën “Cattitude” ku Miley thotë:

“”I LOVE MY P*SSY THAT MEANS I GOT CATTITUDE”.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: