Connect with Us

Marka luksoze dhe çmime marramendëse/ Njihuni me 5 VIP-at shqiptarë të cilët nuk pyesin për shpenzime

Kryesore Show Biz

Marka luksoze dhe çmime marramendëse/ Njihuni me 5 VIP-at shqiptarë të cilët nuk pyesin për shpenzime

Publikuar

-

Suksesi nëpër koncerte dhe klikimet disa milionëshe në Youtube, ka bërë të mundur që këngëtarët shqiptarë të mos ngelen pas me veshjet e tyre luksoze ku bien në sy markat më të famshme në botë.

Së fundmi shumë prej tyre kanë treguar në postimet e tyre në Instagram, orët luksoze të cilat mund të themi se kushtojnë sa një shtëpi.

Më poshtë do të njiheni me 5 vipat shqiptarë të cilët nuk “pyesin” për këto shpenzime.

1-Ledri Vula është dalluar gjithmonë për veshjet e tij të shtrenjta. Ora “Rolex Yacht Master II” e tij kushton 17,150 euro.

1.jpg

2-Aktori shqiptar Blerim Destani ka demonstruar gjithmonë se është i fiksuar pas orëve të shtrenjta dhe ka jo vetëm një, por disa ora të shtrenjta. Ora e tij më e shtrenjtë kushton 145,000 euro dhe është e firmës “Richard Mille, Bubba Watson White Ceramic Watch”.

2.png

3-Getoar Selimi është i fiksuar jo vetëm pas këmishëve të shtrenjta, por edhe pas orëve. Reperi shqiptar mban në dorën e tij një orë “Hublot Big Bang” që kushton 32,000 euro.

3.jpg

4-Ora më e shtrenjtë e reperit të njohur Noizy është “Audemars Piguet, Royal Oak Chronograph” që kushton 113,475 euro.

4.png

5-Loredana, reperja shqiptare nuk ka se si mos të ketë një orë të shtrenjtë të markës “Rolex, DayDate 36” e që kushton 26,000 euro.

5.png

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: