Connect with Us

“Ajo do komandojë për të gjitha”/Pas këshillave për martesën, Gaz Paja i kthen përgjigje Erion Veliajt

Kryesore Show Biz

“Ajo do komandojë për të gjitha”/Pas këshillave për martesën, Gaz Paja i kthen përgjigje Erion Veliajt

Publikuar

-

Ditën e shtunë, më datë 1 Qershor aktori i Portokallisë Gaz Paja, lidhi kurorë me bashkëshorten e tij Ira Seferi në një dasmë madhështore e cila mori vëmendjen e të gjithëve dhe  u komentua shumë në media.

Kryebashkiaku Erion Veliaj publikoi disa foto me aktorin dhe bashkëshorten e tij Ira dhe i dha mikut të tij disa këshilla të vlefshme.

“Gazi, dëgjo vllain, 3 këshilla:

Fjalët kyç në një martesë afatgjate janë katër: Ke t’drejtë, faji im!

Asnjëherë mos qesh me zgjedhjet e gruas tënde – se ti je një prej tyre!

Mos harro kurrë, 1 Qershori s’eshtë festa e fëmijëve, është përvjetori yt i martesës!

Te trashëgoheni vllai im, ju duam shume!”, i shkruante ai.

Ndërkohë së fundmi, aktori e ka shpërndarë postimin e Veliaj dhe pranë saj ka shkruar dy këshilla që gjyshi i tij i ka dhënë.

“Jam dakord me 3 këshillat. Edhe gjyshi im kishte 2 këshilla për kështu rastesh.

1. Bëje gruan të besojë se ajo do komandojë për të gjitha.

2. Ajo do komandojë për të gjitha !”, ka shkruar Gazi duke e shoqëruar postimin me disa emoji të qeshurash.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet/ Me pije në dorë, puthet në buzë me një vajzë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Bbay G i ka befasuar të gjithë fansat e saj. Së fundi Baby ka publikuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet duke pirë me një vajzë.

Dy vajzat duket se po e shijojnë shumë shoqrinë e njëra-tjetrës pasi shfaqen duke qeshur dhe madje kanë shkëmbyer dhe një puthje.

Përveç kësaj Baby G i shkruan mbi videon e publikuar “ Të dua”.

Edhe pse për një kohë të shkrutër u bë shumë e dashur për publikun me këngët e saj, duket se kohët e fundit, fama e Baby G nuk është më sin ë fillimet e saj.


LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Çmendën” mijëra fansa/ Modelja zbulon të vërtetën e lidhjes mes Can Yaman dhe Demet Ozdemir

Publikuar

-

Nga

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe aktorja Demet Ozdemir janë dy personazhe për të cilat mediat rozë kanë shkruar pafund.

Para pak kohësh në mediat e huaja qarkulloi lajmi se dy aktorët janë në një lidhje me njëri-tjetrin.

Edhe pse Can dhe Demet e mohuan të kishin një romancë dashurie mes tyre, mediat shkruanin ende duke publikuar foto të ndryshme nga pushimet e tyre.

Mirëpo së fundi një modele e njohur italiane ka zbuluar të vërtetën rreth çiftit.

Ajo është shprehur se: “Ne u takuam gjatë pushimeve dhe kaluam mjaft mirë me njëri-tjetrin. Can më ftoi edhe në Stamboll. Ai dhe Demet nuk janë në një lidhje, ai ma tha vetë këtë”.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Është bombë e vërtetë”/ Mediat maqedonase shkruajnë për Viola Spiron

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Viola Spiro është një nga vajzat më të ndjekur të ekranit. Prej kohësh ajo moderon emisionin e sportit në “Sport plus”. Duket se bukuroshja bjonde ka arritur të tërheqë vëmendjen e mediave të huaja përsa i përket pamjes së jashtme.

Një nga mediat e njohura maqedonase “Kurir” ka shkruar një artikull për Violën. “Bombë e vërtetë: Për shkak të kësaj moderatoreje të gjithë shqiptarët janë duke ndjekur një emision sporti”, shkruhet në titullin e artikullit.

Në të thuhet se Viola është një nga prezantueset më të komentuara në Shqipëri dhe se biondja magjepsëse është e njohur për bukurinë e saj natyrale.

 

LEXO TE PLOTE