Connect with Us

“Çmendi” rrjetin me veprimin që bëri/ Bjondes seksi i mbyllin Instagramin

Kryesore Show Biz

“Çmendi” rrjetin me veprimin që bëri/ Bjondes seksi i mbyllin Instagramin

Publikuar

-

Minuta e 25′ në finalen e Champions League ishte një nga surprizat më të veçanta ku një tifoze e quajtur, Kinsey Wolanski u fut në fushë gjysmë e zhveshur duke marrë vëmendjen e gjithë botës.

Së bashku me të dashurin e saj, Vitaly Zdorovetski, ata zotërojnë një faqe për të rritur në internet, që quhet “Vitaly Uncensored”.

Reklamimi i faqes dhe rritja e ndjeksave në profilin e saj kanë qenë padyshim qëllimi kryesor dhe bukuroshja ia ka dalë për mrekulli. Fansat e saj në “Instagram” para finales ishin rreth 300 mijë, ndërsa pas “pushtimit” të fushës numri ka shkuar në 2.2 milionë.

Por faqja e saj është bllokuar nga klikimet e shumta dhe ka dalë jashtë përdorimit.

 

Burimi:https://gianlucadimarzio.com/it/chi-e-kinsey-wolanski-invasione-hot-tottenham-liverpool-profilo-instagram-chiuso

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: