Connect with Us

“Ke shkuar në shtrat me ish burrin e motrës”/ Khloe Kardashian i kthen përgjigjen epike komentuesit

Kryesore Show Biz

“Ke shkuar në shtrat me ish burrin e motrës”/ Khloe Kardashian i kthen përgjigjen epike komentuesit

Publikuar

-

Pas kohë më parë skandali i tradhtisë së partnerit të Khloe Kardashian bëri namin në mediat rozë dhe interesi ishte shumë i madh.

Por së fundmi komentuesit po akuzojnë Khloe se ka fjetur me ish burrin e motrës së saj, Scott Disick.

Në foton e postuar fansi shkruante:

Refuzoj të besoj që këta të dy s’e kanë bërë bashkë.”

E revoltuar nga komenti, Khloe ka marrë mundimin t’i kthejë komentuesit një përgjigje të gjatë.

Në përgjigjen e saj ajo i shkruante atij se njerëzit mund të kenë edhe marrëdhënie platonike dhe mund të duan dikë pa pasur nevojë që të kërkojnë diçka në këmbim apo edhe të përfshihet marrëdhënie seksuale.

Burimi:https://www.unilad.co.uk/celebrity/khloe-kardashians-brutal-response-after-fans-said-she-shgged-scott-disick/?source=facebook

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: