Connect with Us

Larg luksit/ “Merve” nuk është aspak siç e njihni në serial, ja jeta e saj e vërtetë

Kryesore Show Biz

Larg luksit/ “Merve” nuk është aspak siç e njihni në serial, ja jeta e saj e vërtetë

Publikuar

-

36 vjeçarja, Aslihan Gurbuz u bë e njohur në Shqipëri me rolin e “Merves”, në serialin “Vrasje te vogla” ku  ajo luan rolin e një gruaje që bën jetë luksoze, por që thur intriga mes mikeshave të saj dhe kërkon të jetë mbretëresha e lagjes së pasur ku jetojnë.

Por në jetën reale, aktorja nuk është aspak kështu.Aslihan Gurbuz pëlqen shumë jetën e fshatit, natyrën, kafshët dhe shumicën e fotove që poston në rrjete sociale i ka me to.Së fundmi aktorja është kthyer në fshatin ku jetojnë prindërit e saj dhe nga atje ka postuar foto duke mbledhur fruta në pemë apo duke u relaksuar e shtrirë në bar.

Aktorja turke ka treguar se e shijon shumë jetën e thjeshtë të fshatit dhe është shumë larg luksit në jetën reale. Më poshtë ju sjellim disa foto të Merves në jetën reale.

 

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: