Connect with Us

“Zoti i bekoftë nënat me fëmijët e sëmurë”/ Kylie Jenner bën dedikimin prekës për vajzën

Kryesore Show Biz

“Zoti i bekoftë nënat me fëmijët e sëmurë”/ Kylie Jenner bën dedikimin prekës për vajzën

Publikuar

-

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner, lindi vajzen e saj Stormi në shkurt të vitit 2018, me të dashurin, reperin Travis Scott.

Në një postim në llogarinë e saj të Instagramit, ajo  shihet së bashku me vajzën e saj duke e mbajtur në krah Stormin, ylli 21 vjeçar na tregoi se natën e së dielës ajo e kaloi gjithë ditën në spital pasi vajza e saj kishte një reaksion alergjik.

“Kalova ditën në spital me fëmijën tim. Ajo kishte një reaksion alergjik, por tani është 100% në rregull dhe ne jemi në shtëpi. Asgjë tjetër nuk ka rëndësi kur ndodhin këto gjëra. Zoti i bekoftë të gjitha nënat me fëmijët e sëmurë”. – ka shkruar Kylie në postimin e saj të Instagram-it.

14284808-7097867-image-a-13_1559536522088-576x1024.jpg

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: