Connect with Us

“Do të jetë ndryshe këtë herë”/ Lady Gaga flet për herë të parë pas ndarjes nga i fejuari

Kryesore Show Biz

“Do të jetë ndryshe këtë herë”/ Lady Gaga flet për herë të parë pas ndarjes nga i fejuari

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare Lady Gaga pak muaj më parë vendosi të divorcohej nga partneri i saj Christian Carioni duke treguar se lidhja që ata kanë pasur është cilësuar toksike dhe e dominuar nga xhelozia e tepërt.

Por së fundmi këngëtarja ka reaguar lidhur me faktin që ajo tashmë nuk mban më një unazë në gishtin e saj.

Gjatë një koncerti në Las Vegas teksa po përgatitej për të performuar këngën e Ella Fitzgerald të titulluar “Dikush që kujdeset për mua”,  e cila vlen të theksohet se arrin të emocionojë çdokënd,  Lady Gaga tha: “Herën e fundit që e këndova këtë këngë kisha një unazë në gishtin tim, kështu që do të jetë ndryshe këtë herë.”

Gaga sapo na tregoi të gjithëve që ajo është një këngëtare që përfshihet shumë në një këngë, kjo është pikërisht arsyeja se pse shumica e performancave të saj ndjehen nga publiku.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: