Connect with Us

Filmi më i ndjekur i momentit/ “La Casa De Papel” publikon trailerin e shumëpritur

Life Style

Filmi më i ndjekur i momentit/ “La Casa De Papel” publikon trailerin e shumëpritur

Publikuar

-

Ky film fitoi në ceremoninë e 46 të ndarjes së çmimeve “International Emmy Awards” , “Best Drama Series” dhe si filmi më i suksesshëm në Netflix në gjuhën spanjolle.

I gjithë subjekti i serialit ndërtohet përmes planit të një burri misterioz, i njohur si Profesori. Qëllimi i tij është të prodhojë vetë paratë në Bankën Mbretërore të Spanjës. Për të kryer planin ambicioz, ai bashkëpunon me tetë persona që nuk kanë asgjë për të humbur. Pasi qëndrojnë të izoluar brenda Royal Mint dhe mbajnë 67 pengje, ata ia dalin të printojnë 2.4 miliardë euro.

“Këtë herë nuk ka të bëjë me paratë. Këtë herë, gjithçka do të bëhet për hir të familjes.” Ditën e sotme (e hënë, qershor) Netflix publikoi trailerin e sezonit të tretë të serialit “La Casa de Papel” i njohur ndryshe edhe si “Money Heist”. Nisur nga videoja, duket se në sezonin e tretë do të trajtohet pjesa më e vështirë e planit të tyre.

Premiera e sezonit të tretë do të jetë më 19 korrik në Netflix.

“Ja dolëm të arratiseshim, tani vjen pjesa më e vështirë. Mbijetesa,” thotë Profesori ose ndryshe Salva (Alvaro Morte) në fillim të trailerit. Po kështu kuptohet që Tokyo (Úrsula Corberó) jeton në një ishull ekzotik së bashku me të dashurin, Rio-n (Miguel Herrán), i cili kapet nga policia. Profesori dhe Tokyo takohen në Tajlandë, ku nis edhe plani për të shpëtuar Rio-n. E gjithë banda mblidhet sërish. Krejt papritur, shfaqet Berlin-i që supozohet se u vra në fund të sezonit të dytë./Burimi:https://www.netflix.com/al/title/80192098

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: