Connect with Us

“Ka disa dhimbje që nuk kalojnë kurrë”/ Eranda Libohova prek me dedikimin për mamanë e ndjerë

Kryesore Show Biz

“Ka disa dhimbje që nuk kalojnë kurrë”/ Eranda Libohova prek me dedikimin për mamanë e ndjerë

Publikuar

-

Pak muaj më parë këngëtaret shqiptare Eranda dhe Irma Libohova humbën njeriun e tyre më të shtrenjtë, nënën.

Ndërsa sot në një ditë të shenjtë për të gjithë besimtarët myslimanë, Eranda ka uruar Fiter Bajramin. Pikërisht në këtë festë, ajo ka dhënë edhe një mesazh prekës për nënën e saj që nuk jeton më.

“Kjo ishte dhe mbetet dashuria ime me e madhe❤️ #mami
Gezuar Bajramin! T’ju gjeje rrethuar me dashurine e te afermve tuaj❤️ Ka disa dhimbje qe nuk kalojne kurre..Ne dite te tilla si sot ishim mesuar te ishim bashke. Me mungon me shume se kurre kete here. Kujtoj qe kendonim ndonje here, benim humor bashke, e qeshura jote edhe sot me jep energji pozitive jo vetem per te perballuar jeten , po per t”i bere gjerat me durim , perkushtim, e per t”u dhene dashuri njerezve ! Gezuar…”, shkruan Eranda.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: