Connect with Us

“Nuk e dija që ishte aq e keqe”/Pasi Donald Trump ofendoi Meghan Markle, ja si reagoi Princ Harry

Kryesore Show Biz

“Nuk e dija që ishte aq e keqe”/Pasi Donald Trump ofendoi Meghan Markle, ja si reagoi Princ Harry

Publikuar

-

Pak ditë më parë deklarata ofenduese e presidentit Donald Trump ndaj dukeshës Meghan Markle, bëri xhiron në rrjetet sociale duke tronditur shumë komentues.

Në vitin 2016 kur Donald Trump u zgjodh president , Meghan shprehu publikisht mbështetjen për Hilary Clinton dhe po ashtu vëmendjen e të gjithëve tërhoqi rrëfimi i saj: “Ju nuk dëshironi të jetoni në një lloj bote që Trump po pikturon. Po sigurisht, ai është një përçarës dhe paragjykues femrash.”

Gjatë një interviste për “The Sun” ditën e shtunë, ai tha per Meghan : “Nuk e dija këtë. Çfarë të të them? Nuk e dija që ajo ishte e keqe!”

Ai e ofendoi publikisht Meghan-in e cila para pak javësh u bë nënë për herë të parë, mirëpo e dini si ka reaguar princ Harry  gjatë vizitës së Donald Trump në Londër?

Harry është parë duke biseduar me vajzën e madhe të presidentit, 37-vjeçaren Ivanka Trump, ndërkohë ka mbajtur një distancë me babanë e saj, Donald Trump ./ Burimi: The Sun

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: