Connect with Us

“Ambasadore e parfumit për gra”/ Dua Lipa plotëson ëndrrën e saj, imazh i markës së famshme

Kryesore Show Biz

“Ambasadore e parfumit për gra”/ Dua Lipa plotëson ëndrrën e saj, imazh i markës së famshme

Publikuar

-

“Sekreti më i vështirë për t’u mbajtur”. Kështu është shprehur Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram e cila ka zbuluar se është imazhi i parfumit më të ri të Yves Saint Laurent!

“Faleminderit, ekipit të mrekullueshëm YSL që më bëtë të ndihem si në shtëpi, që më lejuat të luaj një rol sado të vogël në përzgjedhjen e aromës, si edhe që m’i bëtë ëndrrat realitet duke punuar me një markë që e dua aq shumë.”

YSL paralajmëroi prezantimin e një imazhi të ri me titullin “Një zë i ri po vjen” dhe dje, publikoi foton e Dua Lipës veshur me një kostum klasik të zi Yves Sain Laurent.

YSL lajmëroi se Dua do të jetë “ambasadore e parfumit për gra” por nuk dha detaje të tjera se si do të jetë ai.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: