Connect with Us

E heqin nga puna? Top Channel “penalizon” moderatorin shqiptar

Kryesore Show Biz

E heqin nga puna? Top Channel “penalizon” moderatorin shqiptar

Publikuar

-

Emisioni “Pop Culture” i cili jepet prej disa vitesh në ekranin e Top Channel, moderohet nga Kelvi Kadilli dhe Dojna Memës, dhe sipas “indeksonline.net” të dy moderatorët kishin në dispozicion ditën e shtunë një hapësirë kohore më të gjatë se zakonisht për të intervistuar të ftuar specialë.

Ndër këto të fundit ka qenë edhe këngëtarja e njohur Jonida Maliqi dhe sipas “indeksonline.net” intervista me artisten në fjalë është bërë publike dy herë, njëherë në muajin shtator dhe sërish pak javë më parë.

Ky veprim ka penalizuar Kelvin i cili sipas “indeksonline.net” do të largohet jo vetëm nga “Pop Culture”, por do të largohet përfundimisht nga televizioni “Top Channel.”

Ende nuk dihet nëse Kelvi do e përfundojë sezonin e “Pop Culture”, ndërkohë “Indeksonline” ka raportuar gjithashtu se moderatorin do e shohim në muajin shtator në ekranin e “Ora News”./Burimi:Indeksonline

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: