Connect with Us

“Është gay apo…?/ Aktori i famshëm i kthen përgjigjen epike atyre që e ‘akuzuan’

Kryesore Show Biz

“Është gay apo…?/ Aktori i famshëm i kthen përgjigjen epike atyre që e ‘akuzuan’

Publikuar

-

Aktori i famshëm ndërkombëtar i cili u bë i njohur në filmin “X-Men”, Hugh Jackman ka reaguar kundrejt një thashethemi se ka prirje seksuale ndaj seksit të njëjtë.

Në lidhje me këtë, në një intervistë për “Daily Mail” Hugh tha:

E di që të gjithë po mendoni… a është ai? A nuk është ai…. australian?”
Ai gjithashtu foli për periudhën kur ishte gati për t’u pushuar nga roli që kishte në X-Man, në vitin 2000.

Jackman u shpreh:

Më thanë se gjërat nuk po shkonin siç ishte menduar. Gati sa nuk më pushuan nga filmi i parë që do të luaja në Hollywood, më i madhi në karrierën time. Isha i acaruar. Shkova në shtëpi dhe nisa t’i ankohesha gruas dhe t’ia vija fajin personave të ndryshëm.
Ajo më dëgjoi me shumë durim për rreth një orë dhe në fund më tha: “Dëgjo, duhet vetëm të besosh tek vetja jote. Po shqetësohesh shumë për atë që thonë të tjerët. Thjesht fokusohu tek karakteri dhe besoji instiktit.”
Për mua kjo ishte dashuri. Dikush beson tek ty atëherë kur ti nuk beson tek vetja jote. Kjo shfaqje i dedikohet Debit (gruas) dhe fëmijëve”.

Burimi:https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7102915/Hugh-Jackman-pokes-fun-gay-rumours.html?fbclid=IwAR1rUUuAECbuv_Td5qHsa1680CcLO9u4Whktphn9Qnfd6olV3uh8LjbIxLk

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Momente emocionuese/ Dalin pamjet nga dasma luksoze e Bleros dhe Afronës

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme.

Ata kanë zgjedhur bregdetin dhe perëndimin e diellit për tu betuar për dashuri të përjetshme.

Ndësra në sy bie ambienti i dekoruar me lule të bardha në hapësirë. Nusja shkoi drejt altarit e shoqëruar nga i ati, një moment ky tepër emocionues.

Blero u shoqërua nga princesha e tij Tara, vajza nga martesa e parë me Teutën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Showbizi Online (@showbizi_online) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by revistawho.com (@revistawho) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“A është ditëlindja ime?”/ Shihni si e presin Taynën në New York

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet shqiptare më të famshme dhe më të komentuara në mediat rozë. Këngët e saj janë më të dëgjuarat në kanalin muzikor Youtube dhe numëron rreth 1 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Duket se reperja nuk pëlqehet vetëm nga shqiptarët por edhe jashtë kufijve. Ditën e sotme reperja ka ndarë në instastory dhuratat e shumta që ka marrë nga fansat në Neë York.

“A është ditëlindja ime”, shkruan ajo në foton ku shihen dhurata të ndryshme.


LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

I thanë “po” njëri-tjetrit/ Blero dhe Afrona kurorëzohen në martesë

Publikuar

-

Nga

Për javë me radhë është folur për dasmën madhështore të këngëtarit Blero Muharremi dhe bashkëshortes së tij, Afrona Dika.

Në një perëndim shumë romantik të diellit Afrona dhe Blero kurorëzuan dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë.

Pranë detit dhe në ambientin e dekoruar me lule të bardha gjithçka duket si në përrallë.

Afrona kishte veshur një fustan të bardhë në stil princeshe, shoqëruar me një vello të gjatë. Ndërsa Blero kishte zgjedhur një kombinim bardhë e zi, duke hequr dorë nga kostumet klasike një ngjyrëshe.

LEXO TE PLOTE