Connect with Us

“Kam pasur vështirësi prej të pasmeve”/ Konsiderohet femra më e bukur, Jennifer Lopez flet për fillimin e karrierës së saj

Kryesore Show Biz

“Kam pasur vështirësi prej të pasmeve”/ Konsiderohet femra më e bukur, Jennifer Lopez flet për fillimin e karrierës së saj

Publikuar

-

Ajo konsiderohet si femra më seksi dhe më e pasur në botë ku gjithmonë në sy kanë rënë të pasmet e saj bombastike.Por edhe pse ajo është afër të 50-ave duket ende si një vajzë e re.

Në një intervistë, ajo ka rrëfyer se sa të vështirë e ka pasur në fillim të viteve 90’, kur nisi karrierën e saj.

Ajo ka treguar se kur filloi karrierën në industri të muzikës në fund të viteve 90-ta me albumin e saj “On the Six”, askush nuk e donte atë.

Lopez ka deklaruar:

Fillova të incizoj në vitet 90′, në kohën kur ishin në modë vajzat e dobëta si supermodele. Në atë kohë, Kate Moss, Cindy Crawford dhe Christy Turlington ku ishin postera të grave që konsideroheshin të bukura. Normale që kisha vështirësi në karrierë”, ka përfunduar ajo.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: