Connect with Us

“Je kaq budallaqe, s’ke asgjë për të ofruar”/Emily Ratajkowski rrëfen për fotot nudo dhe përfitimet nga to

Kryesore Show Biz

“Je kaq budallaqe, s’ke asgjë për të ofruar”/Emily Ratajkowski rrëfen për fotot nudo dhe përfitimet nga to

Publikuar

-

Modelja seksi Emily Ratajowksi asnjëherë nuk ka ngurruar të nxjerrë format e saj më të mira me rroba banje por edhe pa to. Por sigurisht nuk kanë munguar akuzat se përse e bën ajo këtë apo edhe sharjet nga më ofendueset.

Në një video për Poosh, faqen e Kourtney Kardashian, Emily shpjegon: “Kur postoj një foto seksi, në fillim komentojnë ‘oh Zot, lakuriq prapë, je kaq budallaqe s’ke asgjë për të ofruar!’ Ndërkohë unë po mbaj një biznes në këmbë falë këtyre fotove.”

“Është pjesë e imazhit të biznesit. Më vjen për të qeshur me idenë e këtyre burrave të vjetër, me kostume që thonë ‘s’kemi pse e marrim seriozisht atë’ teksa unë fitoj më shumë para se ata,” thotë Emily. “Është çmenduri që në 2019-n ekziston ende një paragjykim i tillë.”

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: